Functie
Leuke dingen doen
Locatie:
Stichting SWZ, Woonvorm Mondriaan
Mondriaan 1
5461 GC Veghel
Taakomschrijving:
Persoonlijk met een cliënt een terras bezoeken, fietsen, wandelen en andere dingen die je samen leuk vind. Dit kun je samen met de clënt afstemmen.
Werktijden:
Dit wordt samen met de vrijwilliger en de cliënt overlegd. Het zou structureel kunnen, maar het kan ook varieren.
Wij verwachten:
Een spontane en gemoedelijke persoonlijkheid, die het leuk vind om gezelschap te bieden en activiteiten te ondernemen met een cliënt met een niet aangeboren hersenlestsel (NAH). Deze vrijwilliger moet beschikken over emphatisch eigenschappen om zich te kunnen verplaatsen in de nader zijn denk- en leefwereld. Gevoel van humor of juist een sereius gesprek kunnen voeren is heel belangrijk. Er zijn meerdere cliënten die hun wensen hebben, en dan is het één belangrijker dan het ander.
Wij bieden:
| Onkostenvergoeding: |
Reiskosten van huisadres naar woonvorm Veghel en terug. |
| Verzekering: |
SWZ beschikt over een ongevallenverzekering en aansprakelijkheidsverzekering voor vrijwilligers. |
| Overeenkomst/contract: |
Er dient een overeenkomst getekend te worden, met daaronder een kopie van identiteitsbewijs en een verklaring omtrent gedrag (VOG). |
| Overige informatie: |
Momenteel zijn er cursussen of workshops in ontwikkeling waarbij de vrijwilliger voorlichting krijgt t.a.v. NAH> |
Contact
| Instelling: |
Stichting SWZ, Woonvorm Mondriaan |
| Adres: |
Nieuwstraat 70 5691 AG Son |
| Contactpersoon: |
C. van der Heijden |
| Telefoon: |
06 57 55 50 07 |
| E-mail: |
vrijwilligers@swzzorg.nl |
| Procedure: |
Bij een eerste gesprek wordt er een formulier met persoonsgegevens in gevuld. Na twee maanden vind er een evaluatie plaats waarbij u een overeenkomst tekent en de daarbij behorende VOG overhandigd. |